Жалюзі

Сучасні дизайнерські рішення і технології виробництва перетворили жалюзі з стандартного офісного атрибуту на невід’ємний елемент житлових приміщень. Для виробництва жалюзів використовуються різноманітні матеріали — пластик і алюміній, дерево і тканина. В моду міцно увійшли також і рулонні штори. Всі вони здатні прикрасити інтер’єр, гармонійно вписатися в нього, оскільки можна підібрати оптимальне конструктивне рішення для свого будинку чи квартири, вибрати відповідне забарвлення і матеріал виготовлення.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі складаються із поперечних пластин ламелей , які з’єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла ,що надходить в приміщення, та піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі широко застосовуються , як при оформленні офісних приміщень, так і при декоруванні домашніх інтер’єрів.

Вертикальні жалюзі візуально роблять приміщення вище.  Ламелі можуть збиратися як в одну сторону, так і розсуватися від середини, вони пропускають потік свіжого повітря в приміщення і в той же час захищають його від яскравого сонячного світла.

Оскільки замовити вертикальні жалюзі можна практично будь-якого кольору і різної фактури тканини, у вас не виникне проблем у підборі жалюзі до вже готового дизайну інтер’єру.

День-Ніч ролети

“День-Ніч ролети відрізняється від звичайних штор розташованої в два шари спеціальною тканиною з різними за світлопроникності чергуються смугами з непрозорих і прозорих ділянок матеріалу.

Простий механізм регулювання при опусканні або підйомі змінює положення смуг лицьовій тканини, що дає можливість легко регулювати в кімнаті інтенсивність освітлення.

Якщо накладення смуг створює чергується малюнок – в приміщенні запановує атмосфера м’якого розсіяного світла, якщо непрозорі смуги зміщені відносно один одного – виходить картина повного затінення. Завдяки зручному ефекту такі системи і отримали свою назву – рулонні штори день-ніч.