ПРАЦЮЄМО ДИСТАНЦІЙНО

Віддалений режим роботи офісу

 

Шановний клієнте, повідомляємо, що у рамках заходів для запобігання поширенню Covid-19 співробітників офісу тимчасово переведено на віддалений режим роботи. Всі співробітники залишаються на зв’язку у робочі години.

Для попередньої консультації та замовлення по телефону     067-325-37-67 Ірина

Виклик менеджера м.Буськ   067-307-68-77

Виклик менеджера смт.Красне  067-826-08-89

 

 

Вбрання для вікон .

Вбрання для вікон .

 

     У нас можна придбати жалюзі усіх типів : горизонтальні ,

вертикальні ,тканинні ролети , ролети День-ніч . Усі комплектуючі високої якості за доступними цінами.
    Ролети виготовлені з особливо міцного матеріалу, що не піддається вигорянню і оброблені спеціальним антипиловим напиленням практичні, прості в експлуатації, не вимагають спеціального догляду.
  Ми використовуємо тільки європейські тканини, та комплектуючі преміум класу .

Зробимо все на професійному рівні, швидко і якісно!

    Досвід роботи в цій сфері більше 12 років!
Ви не знаєте, як прикрасити ваші вікна?
Жалюзі горизонтальні ,вертикальні , ролети, день і ніч .
Телефонуйте, відповімо на всі виниклі питання заміряємо, виготовимо, встановимо!
Ціною залишитеся задоволені ! Діє гнучка система знижок !

Вбрання для вікон .

Вибір склопакету .

Вибір склопакету .
Вибір склопакету .
  Склопакет – що це таке?
Що ж собою являє склопакет. Це конструкція, що складається з декількох стекол з повітряними камерами між ними. Камери заповнені осушувачем, який запобігає появі конденсату. Внутрішній і зовнішній герметик підвищує міцність і не пропускає пил.
Є однокамерні склопакети, двокамерні і трикамерні. Кожен з них має свої особливості і сферу використання. Найбільш простий – перший варіант. Для порівняння розглянемо всі 3 види:
1. Однокамерний склопакет . Складається з 2-ух стекол і камери між ними. Така конструкція досить легка, а тому навантаження на фурнітуру в ній менше. Також він пропускає в приміщення більше світла і вигідний за ціною. Але звуко- і теплоізоляція в однокамерних склопакетах гірше, а тому їх встановлюють переважно на балконах і лоджіях. Найбільш популярні такі конструкції в південних регіонах.
2. Двокамерний склопакет. Являє собою 3 скла і 2 камери. Скло можуть перебувати на однаковій відстані одна від одної або ж на різному, що збільшує звукоізоляцію. У порівнянні з однокамерним, двокамерний варіант важче і дорожче, але саме він є найбільш популярним серед покупців.
3. Трикамерний склопакет . Є конструкцією з 4-х стекол і 3-х камер. Цей варіант не користується великою популярністю через своїх громіздких розмірів і високої ціни. Його найчастіше використовують в регіонах з низькими температурами або ж якщо хочуть домогтися максимальної шумоізоляції. Для подібних склопакетів застосовують посилений профіль.
                  Фабрика КРАСНЕНСЬКІ ВІКНА стане вам надійним помічником у     правильному виборі !!!

     

    

Фурнітура Аxor

Фурнітура Аxor

   Наша фабрика використовує фурнітуру Komfort Line K-3  продукції AXOR INDUSTRY, яка є призначеною для металопластикових вікон і дверей . Ця система надає споживачам високий рівень надійності і функціональності, зберігаючи при цьому цінову привабливість системи стандарт-класу. Вікна з фурнітурою Komfort Line K-3 мають високі експлуатаційні властивості, можуть бути оснащені всіма додатковими опціями і укомплектовані кількома протизламними елементами.

Поверхня всіх виробів продукції AXOR INDUSTRY захищена запатентованим покриттям – Total Protect Technology, яке забезпечує високу стійкість до появи корозії на виробах протягом усього терміну експлуатації. (За результатами випробувань продукції AXOR присвоєно найвищий – 5-ий клас стійкості до корозії відповідно до вимог EN 1670).

 

Фурнітура Аxor