Вибір склопакету .

Вибір склопакету .
  Склопакет – що це таке?
Що ж собою являє склопакет. Це конструкція, що складається з декількох стекол з повітряними камерами між ними. Камери заповнені осушувачем, який запобігає появі конденсату. Внутрішній і зовнішній герметик підвищує міцність і не пропускає пил.
Є однокамерні склопакети, двокамерні і трикамерні. Кожен з них має свої особливості і сферу використання. Найбільш простий – перший варіант. Для порівняння розглянемо всі 3 види:
1. Однокамерний склопакет . Складається з 2-ух стекол і камери між ними. Така конструкція досить легка, а тому навантаження на фурнітуру в ній менше. Також він пропускає в приміщення більше світла і вигідний за ціною. Але звуко- і теплоізоляція в однокамерних склопакетах гірше, а тому їх встановлюють переважно на балконах і лоджіях. Найбільш популярні такі конструкції в південних регіонах.
2. Двокамерний склопакет. Являє собою 3 скла і 2 камери. Скло можуть перебувати на однаковій відстані одна від одної або ж на різному, що збільшує звукоізоляцію. У порівнянні з однокамерним, двокамерний варіант важче і дорожче, але саме він є найбільш популярним серед покупців.
3. Трикамерний склопакет . Є конструкцією з 4-х стекол і 3-х камер. Цей варіант не користується великою популярністю через своїх громіздких розмірів і високої ціни. Його найчастіше використовують в регіонах з низькими температурами або ж якщо хочуть домогтися максимальної шумоізоляції. Для подібних склопакетів застосовують посилений профіль.
                  Фабрика КРАСНЕНСЬКІ ВІКНА стане вам надійним помічником у     правильному виборі !!!